InMode Lumecca / DiolazeXL / Morpheus 8 / Forma

Galvenā » Ierīces » InMode Lumecca / DiolazeXL / Morpheus 8 / Forma
InMode Lāzerepilācija un IPL

Unikāls izgudrojums, ko paveikusi Izraēlas kompānija INMODE Aesthetic Solution

InMode ir daudzfunkcionālās platformas izvirziens estētiskās medicīnas jomā, piedāvājot tai minimāli invazīvas un neinvazīvas metodes populārākajām estētiskajām procedūrām.

Lumecca – inovatīva sistēma, kuras mērķis ir atbrīvoties no pigmentācijas, asinsvadu bojājumiem, rosacejas, pēc aknes plankumiem uz ādas. Šī terapeitiskā iedarbība tiek panākta augstas intensitātes gaismas impulsu (IPL) iedarbības dēļ. Atšķirībā no citām ierīcēm, Lumecca ir augstākā maksimālā jauda 3,3 kW/cm2, kas uzreiz uzlabo rezultātu un sniedz pārsteidzošus rezultātus jau pēc pirmās procedūras reizes. Fotoatjaunošanas procedūras darbības ar InMode ierīces uzgali.

Lumecca – vienā procedūras reizē ir iespēja novērst gan pigmenta, gan asinsvadu defektus. Šis uzgalis stimulē un izstrādā jaunu kolagēna šķiedru izdalīšanos un uzbūves procesu, tāpēc āda pēc procedūras kļūst biezāka, poras samazinās un āda iegūst samtainu un veselīgu izskatu.

DiolazeXL ir lāzerepilācijas “zelta standarts”! Tā ir pirmā hibrīda lāzera uzgalis, ko apstiprinājusi FDA.

Tehnikas konceptualitāte slēpjas intensīvajā triecienā uz matu folikulu ar diviem lāzera viļņas garumiem, nevis ar vienu, kā līdzīgas lāzera iekārtās. Iespējamā kombinācija: 755/810 Nm (aleksandrīts/diode) vai 810/1064 Nm (diode/neodīms). 

Pateicoties šiem diviem lāzeru viļņiem, tiek sasniegts maksimālais efekts, strādājot ar dažas krāsas matiņiem un jebkuras matiņu struktūras.

MORPHEUS8 ir tehnoloģijas izrāviens neķirurģiskās kosmetoloģijas jomā – jaunākā adatu RF liftinga sistēma grumbu likvidēšanai un ādas atjaunošanai, kolosāls sasniegums pasaules tirgū no INMODE Aesthetic Solution.

Tehniskās īpašības un ietekmes princips ietver 24 asas adatas ar polimēru pārklājumu. Katru adatu ieskauj atgriezes elektrods, kas nodrošina vienmērīgu apsildi apstrādes zonā. Šī tehnoloģija nodrošina dziļu un drošu frakcionētu ietekmi ar iespiešanos līdz 4000 mikroniem un papildu sildīšanas zonu līdz 1000 mikroniem. Tajā ir vienmērīgs efekts un mazs rehabilitācijas periods. Tā ir droša VI tipa ādai un tai ir lielākais ietekmes dziļums salīdzinājumā ar jebkuru citu frakcionētu tehnoloģiju, kas ir apstiprināta FDA.

RF – FORMA atjaunošana vai CELEB GLOW 

Redzamais RF efekts – atjaunošana ar Forma InMode iekārtas palīdzību, rezultātu izdodas iegūt ļoti ātri, ka šo procedūru var saukt pat par “zvaigžņu liftingu”. Vienā reizē inovatīvā tehnoloģija ļauj atjaunot ādu par 5 gadiem. 

Forma InMode sprauslas galvenais darbības mehānisms ir ādas sildīšana ar frakcionētu radiofrekvences strāvu līdz pat 38-43 grādiem, kas ir pilnīgi komfortabla  pacientam un labi kontrolējama kosmetologam. 

Šāds termiskais liftings liek ādai izlīdzināties un veidot kolagēna šķiedras, turklāt tas pastiprina elastīna veidošanos ādā, savelk dermas matricu un izlīdzina grumbas.

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai