Morpheus 8 / Frakcionētais RF liftings

Unikāla invazīva procedūra ādas remodelēšanai, atjaunošanai un liftingam - MORPHEUS 8

Par frakcionēto RF liftingu

Inovatīva neķirurģiskā sejas un ķermeņa liftinga tehnoloģija MORPHEUS 8 radīja INMODE Aesthetic Solution (Izraēla), kas ir līderis neķirurģiska liftinga iekārtu ražošanā. Redzamais efekts pēc MORPHEUS 8 procedūras ir pamanāms uzreiz un maksimāli palielinās 1,5 mēnešu laikā, nodrošinot izteiktu ādas atjaunošanu, liftinga efektu un ādas atloku samazināšanas. Lieliska alternatīva plastiskajai ķirurģijai!

MORPHEUS 8 ir frakcionēta ādas seguma atjaunošanas ierīce ar programmējamu dziļumu un enerģijas piegādi. Pieejamās 24 zeltītās adatas iekļūst zemādas audos, izraisot saistaudu kontrakciju un tauku koagulāciju.

Galvenā atšķirība starp MORPHEUS 8 un citām ierīcēm ir kontrolēta audu sildīšana ar augstfrekvences enerģiju izolētas adatas galā.

Procedūras secība tiek noteikta pēc mūsu kosmetologa konsultācijas, anamnēzes apkopošanas, anestēzijas krēma uzklāšanas uz apstrādātajām zonam. Procedūras laiks ir atkarīgs no izvēlētajām zonām, pēc pabeigšanas – ieteikumi turpmākai kopšanai.

Procedūru kurss ir individuāls, no 1 līdz 4 procedūrām, atkarībā no indikācijām, ar intervālu no 4 nedēļām līdz 2 mēnešiem. Var lietot kombinācijā ar citām procedūrām, pēc konsultācijas ar kosmetologu.

Cenas

Seja

Morpheus 8
Frakcionētais RF

€299

400

Seja + Kakls

Morpheus 8
Frakcionētais RF

€349

450

Seja + Kakls + Dekoltē

Morpheus 8
Frakcionētais RF

€399

600

Efekti, kurus var sasniegt pēc Morpheus 8 frakcionēto RF liftinga procedūras

Morpheus 8 frakcionētā RF liftinga priekšrocības

Ieteikumi pēc procedūras un rehabilitācija

Kontrindikācijas Morpheus 8 frakcionētam RF liftingam

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai

Pieteikties procedūrai