Endospheres Therapy

Viena no pasaules labākajām tehnoloģijām cīņā pret celulītu un ķermeņa kontūru veidošanu

Par procedūru

Endospheres Therapy ir plaša iedarbības spektra aparāts. Tā ir viena no labākajām pasaules tehnoloģijām cīņai ar celulītu un ķermeņa kontūru veidošanai.

Sistēmas darbības pamatā ir kompresijas mikrovibrācijas tehnoloģija, kas tiek panākta, izmantojot īpašu uzgali. Tas sastāv no 60 mikrolodēm (veltņiem), kas izgatavotas no dabīgā silikona. Rotējot, tie veido spiedienu uz blīvām ādas vietām (muskuļiem, taukaudiem). Terapija darbojas kā “pulsējoša kontrakcija”: tauku nogulsnes ir pakļautas spiedienam un tiek novājinātas līdz pilnīgai iznīcināšanai. Pateicoties kompresijas un spiediena ietekmei, rodas asinsvadu vingrošanas efekts, kas uzlabo asinsriti un limfas plūsmu. Tas nodrošina audu limfodrenāžu. Rezultātā audi sāk zaudēt lieko šķidrumu. Pazūd pietūkums, cilvēks sāk just vieglumu visā ķermenī.

Jāņem vērā, ka endosfēra tiek izmantota ne tikai ķermeņa korekcijai un liekā svara seku likvidēšanai. Procedūra ir lielisks veids, kā novērst celulītu un varikozas vēnas. To lieto arī muskuļu noguruma mazināšanai – novatoriska ārstēšana, kas ieteicama pēc smagas fiziskas slodzes.

Endosfēras terapijas priekšrocības

Endosfēras terapijas kurss piemērots:

Endosfēras terapijas procedūru kurss un rezultāti:

Endosfēras terapija tiek veikta kursos – pēc individuālām indikācijām. Lai iegūtu vēlamo rezultātu, nepieciešamas 6-18 procedūras. Vairumā gadījumu, terapijas efektu var redzēt jau pēc pirmā apmeklējuma. Ir svarīgi lietot vismaz 1,5 litru šķidruma dienā.

Āda kļūst gludāka, elastīgāka, pat pēc vienas procedūras. Pēdējais ir īpaši svarīgs ar strauju svara zudumu, piemēram, pēc dzemdībām, kad Jums ātri jāatgriež iepriekšējās formas. Pēc procedūru kursa celulīts pazudīs, un ķermeņa apjomi nekavējoties samazināsies par 2 izmēriem. Ja Jūs ievērosiet veselīgu dzīvesveidu, liekais svars un “apelsīna miza” nekad neatgriezīsies.

Papildus cīņai ar celulītu, Endospheres Therapy pozitīvi ietekmē asinsvadus. Lokālās temperatūras paaugstināšanās dēļ par 1-2 grādiem, uzlabojas venozā un limfātiskā plūsma un kājās parādās patīkama viegluma sajūta.

Akcijas

Cenas

Uz doto brīdi spēkā ir unikāls piedāvājums iepazīšanās procedūrai
Cenas norādītas ar atlaidi!

ENDOSPHERES 45

 • Iepazīšanās procedūra 45 min. € 34

  (problēmzonas)

 • Procedūra 45 min. € 50

  (problēmzonas)

 • Abonements uz 6 procedūrām € 228

  (problēmzonas)

ENDOSPHERES 75

 • Procedūra 75 min. € 70

  (viss ķermeņis)

 • Abonements uz 6 procedūrām € 390

  (viss ķermeņis)

Kad ieteikts veikt Endosfēras terapijas procedūras:

Ierīces uzgalis rada mikrovibrācijas, pateicoties kurām audos tiek aktivizēts asins mikrocirkulācijas process. Šūnās paātrinās vielmaiņas procesi. Savukārt iekārtai sākot kompresiju, notiek šķidrumu drenāža. Endospheres Therapy ir masāžas tehnika ar kosmētisku un terapeitisku efektu.

Endospheres Therapy ietekme ir salīdzināma ar aktīvām fiziskām slodzēm. Procedūras laikā Jums nav jāveic nekādas kustības – ķermenis zaudē svaru un iegūst skaistas kontūras bez Jūsu aktīvās līdzdalības. Tā ir kopšana, kas tiek veikta bez iepriekšējas sagatavošanās. Pirms aparāta masāžas veikšanas noteikti apmeklējiet kosmetologu. Ārsts pārbaudīs ādas stāvokli

Kādas problēmas risina Endosfēras terapija?

Kontrindikācijas

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai