Endospheres Therapy

Viena no pasaules labākajām tehnoloģijām cīņā pret celulītu un ķermeņa kontūru veidošanu

Par Endospheres Therapy procedūru

Endosfēras terapija ir plaša iedarbības spektra aparāts. Tā ir viena no labākajām pasaules tehnoloģijām cīņai ar celulītu un ķermeņa kontūru veidošanai.

Sistēmas darbības pamatā ir kompresijas mikrovibrācijas tehnoloģija, kas tiek panākta, izmantojot īpašu uzgali. Tas sastāv no 60 mikrolodēm (veltņiem), kas izgatavotas no dabīgā silikona. Rotējot, tie veido spiedienu uz blīvām ādas vietām (muskuļiem, taukaudiem). Terapija darbojas kā “pulsējoša kontrakcija”: tauku nogulsnes ir pakļautas spiedienam un tiek novājinātas līdz pilnīgai iznīcināšanai. Pateicoties kompresijas un spiediena ietekmei, rodas asinsvadu vingrošanas efekts, kas uzlabo asinsriti un limfas plūsmu. Tas nodrošina audu limfodrenāžu. Rezultātā audi sāk zaudēt lieko šķidrumu. Pazūd pietūkums, cilvēks sāk just vieglumu visā ķermenī.

Jāņem vērā, ka endosfēras terapija tiek izmantota ne tikai ķermeņa korekcijai un liekā svara seku likvidēšanai. Procedūra ir lielisks veids, kā novērst celulītu un varikozas vēnas. To lieto arī muskuļu noguruma mazināšanai – novatoriska ārstēšana, kas ieteicama pēc smagas fiziskas slodzes.

Akcijas

Endosfēras terapijas priekšrocības

Endosfēras terapijas kurss piemērots:

Endosfēras terapijas procedūru kurss un rezultāti:

Endosfēras terapija tiek veikta kursos – pēc individuālām indikācijām. Lai iegūtu vēlamo rezultātu, nepieciešamas 6-18 procedūras. Vairumā gadījumu, terapijas efektu var redzēt jau pēc pirmā apmeklējuma. Ir svarīgi lietot vismaz 1,5 litru šķidruma dienā.

Āda kļūst gludāka, elastīgāka, pat pēc vienas procedūras. Pēdējais ir īpaši svarīgs ar strauju svara zudumu, piemēram, pēc dzemdībām, kad Jums ātri jāatgriež iepriekšējās formas. Pēc procedūru kursa celulīts pazudīs, un ķermeņa apjomi nekavējoties samazināsies par 2 izmēriem. Ja Jūs ievērosiet veselīgu dzīvesveidu, liekais svars un “apelsīna miza” nekad neatgriezīsies.

Papildus cīņai ar celulītu, Endospheres Therapy pozitīvi ietekmē asinsvadus. Lokālās temperatūras paaugstināšanās dēļ par 1-2 grādiem, uzlabojas venozā un limfātiskā plūsma un kājās parādās patīkama viegluma sajūta.

Endospheres Therapy cenas

Endospheres therapy 45

Iepazīšanās procedūra

(problēmzonas)

€29

Procedūra 45 min.

(problēmzonas)

€50

Abonements uz 6 procedūrām

(problēmzonas)

€228

300

Endospheres therapy 75

Procedūra 75 min.

(viss ķermeņis)

€70

Abonements uz 6 procedūrām

(viss ķermeņis)

€390

420

Kad ieteikts veikt Endosfēras terapijas procedūras:

Ierīces uzgalis rada mikrovibrācijas, pateicoties kurām audos tiek aktivizēts asins mikrocirkulācijas process. Šūnās paātrinās vielmaiņas procesi. Savukārt iekārtai sākot kompresiju, notiek šķidrumu drenāža. Endospheres Therapy ir masāžas tehnika ar kosmētisku un terapeitisku efektu.

Endospheres Therapy ietekme ir salīdzināma ar aktīvām fiziskām slodzēm. Procedūras laikā Jums nav jāveic nekādas kustības – ķermenis zaudē svaru un iegūst skaistas kontūras bez Jūsu aktīvās līdzdalības. Tā ir kopšana, kas tiek veikta bez iepriekšējas sagatavošanās. Pirms aparāta masāžas veikšanas noteikti apmeklējiet kosmetologu. Ārsts pārbaudīs ādas stāvokli

Kādas problēmas risina Endosfēras terapija?

Kontrindikācijas

FAQ

Kāds ir Endosfēras terapijas iedarbības princips?
Endosfēras terapijas metode ir balstīta uz vibrācijas un kompresijas iedarbību. Kompresija izspiež limfu no audiem, mikrovibrācija - pastiprina asinsriti audos un paātrina vielmaiņas procesus organismā. Kompresijas efekts tiek radīts, pateicoties divu kilogramu smagam aparāta darba rokturim. Spiediena un vibrācijas maiņas dēļ rodas asinsvadu vingrošanas efekts. Paātrinās asinsrite un limfas plūsma. Tas nodrošina aktīvu audu limfodrenāžu. Endosfēras terapijas iedarbības rezultātā pazūd pietūkums, klients sāk just vieglumu visā ķermenī. Endosfēras terapija demonstrē vislielāko rezultātu celulīta ārstēšanā.
Endosfēras terapijas priekšrocības
- Endosfēras terapija ķermenim ir vairākas reizes efektīvāka par klasisko manuālo masāžu.
- Pēc procedūras nav sāpju, zilumu, uz apstrādātajām vietām ir neliels apsārtums, kas pazūd stundas laikā.
- Endosfēras terapija dod kompleksu rezultātu, piemēram, ādas atjaunošanu, audu tonizēšanu, celulīta likvidēšanu un limfodrenāžu.
- Efekts ir jūtams jau pēc pirmās procedūras, un redzamais efekts ir manāms jau pēc 3-4 seansiem!
- Endosfēras terapijai ir vispārēja ārstnieciska iedarbība uz organismu.
Vai Endosfēras terapijas procedūra ir sāpīga?
Endosfēras terapijas procedūra ir nesāpīga, ērta, patīkama, netraumē ādu un neatstāj zilumus. Atšķirībā no citām masāžas un aparātu tehnikām, Endosfēras terapija tiek veikta bez uzvalka, izmantojot speciālu limfodrenāžas eļļu, tā ir papildus ādas kopšana.
Kādi ir ieteikumi Endosfēras terapijas kursa veikšanas laikā?
Endosfēras terapijas procedūra neparedz stingrus ierobežojumus, tomēr, lai uzlabotu rezultātu, jāievēro daži ieteikumi:
- Katru dienu izdzert vairāk par diviem litriem tīra ūdens – tas nepieciešams, lai uzlabotu tauku transportēšanu limfvados;
- Izslēgt pārtikas produktus ar augstu cukura saturu;
- Katru dienu veiciet nelielas fiziskās aktivitātes - tas palīdz aktivizēt asins un limfas aizplūšanu, kas palīdz izvadīt sabrukušos taukus no organisma;
- Ierobežot kafijas un alkohola un vienkāršo ogļhidrātu patēriņu, jo alkohols un kofeīns negatīvi ietekmē limfātisko sistēmu, aizkavējot tauku izvadīšanu un sekojošo vielmaiņu.
Ko sagaidīt pēc Endosfēras terapijas procedūru kursa?
Pēc pirmajām 6 Endosfēras terapijas procedūrām no audiem tiek izvadīts liekais šķidrums un toksīni, pēc 12 procedūrām būtiski uzlabojas vielmaiņa un asins mikrocirkulācija. Pilns 18 procedūru kurss ļauj samazināt vidukļa apkārtmēru līdz 10 cm! Endosfēras terapija ļauj noņemt tauku nogulsnes, atbrīvoties no celulīta un “tauku slazdiem”, paaugstināt ādas elastību un tonusu, novērst pietūkumu. Endosfēras terapija ļauj sasniegt manāmu limfodrenāžas un liftinga efektu, uzlabo muskuļu tonusu, mazina muskuļu sāpes.
Cik bieži man ir jāveic Endosfēras terapijas procedūra?
Endosfēras terapijas kursa gaita ir atkarīga no ķermeņa sākotnējā stāvokļa. Vidēji būs nepieciešamas 6 līdz 18 procedūras. Pirmie rezultāti būs redzami uzreiz pēc 1-2 procedūrām. Efekts saglabājas pusgadu. Lai paildzinātu rezultātu, papildus procedūras ieteicams veikt 6 mēnešus pēc endosfēras terapijas kursa beigām - 1 reizi 1-2 nedēļās.
Kā endosfēras terapija atšķiras no citām aparātmasāžas metodēm?
Endosfēras terapijas aparāts būtiski atšķiras no LPG, kam ir vakuuma rullīša efekts. Endosfēras terapijas darbības princips ir balstīts uz kompresiju un vibrāciju. Tāpēc endosfēras terapijas ietekme nav agresīva procedūra attiecībā uz asinsvadiem un kapilāriem. Nepareiza LPG tehnoloģijas izmantošana var izraisīt ādas izstiepšanos un rezultātā tās nokarāšanos, kas endosfēras terapijas procedūras gadījumā ir pilnīgi izslēgts. Endosfēras terapijas procedūra ir ērta un nesāpīga, bet lietojot LPG, klienti izjūt diskomfortu un reizēm diezgan sāpīgas sajūtas. Endosfēras terapijai, atšķirībā no LPG tehnoloģijas, praktiski nav kontrindikāciju. LPG procedūra ir kontrindicēta klientiem ar trausliem kapilāriem un varikozām vēnām.
Vai ir iespējams veikt Endosfēras terapijas procedūru ar varikozām vēnām?
Endosfēras terapijas procedūru izstrādāja un klīniski pārbaudīja flebologi. Kompresijas mikrovibrācijas ietekme darbojas kā asinsvadu vingrošana, stiprina asinsvadu sieniņas, uzlabo mikrocirkulāciju un ļauj atrisināt daudzas fleboloģijas problēmas. Procedūra Endosfēras terapija ieteicama varikozām vēnām, kapilāriem, jāuzmanās tikai tromboflebīta gadījumā. Aparāta iedarbības intensitāte tiek konfigurēta individuāli, kas ļauj iestatīt iestatījumus, pie kuriem procedūra būs piemērota klientiem ar varikozu vēnu, asinsvadu un kapilāru problēmām.

Pieteikties procedūrai online

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai

Pieteikties procedūrai