Limfodrenāžas Masāža Cerri Presso

Cerri Presso aparāta limfodrenāžas masāža, kas normalizē organisma limfātiskās sistēmas darbību

Par procedūru

Sakarā ar atmosfēras spiediena pazemināšanos manšetēs, notiek asinsvadu paplašināšanās, tādējādi palielinot un uzlabojot asins plūsmu zemādas audos. Dotā metode izvada lieko šķidrumu un palīdz atjaunot ūdens līdzsvaru. Presoterapija uzlabo venozo asins cirkulāciju un palīdz aktivizēt vielmaiņas procesus tauku un ādas šūnās. Presoterapija palīdz izvadīt kaitīgās vielas no organisma ar limfu. Procedūra normalizē limfātiskās sistēmas darbību un starpšūnu šķidruma cirkulāciju, kā arī uzlabo ādas tvirtumu. Presoterapija veiksmīgi cīnās ar celulītu un aptaukošanos.

Kombinācija ar citām metodikām

Lai panāktu vēl efektīvāku rezultātu, presoterapiju var kombinēt ar citām anticelulīta, pretaptaukošanās, ķermeņa formas korekcijas, vai ādas atjaunošanas procedūrām. Piemēram, limfodrenāžas masāžu var labi apvienot ar aparāta metodikām, tādām kā vakuuma masāžu, RF liftingu, kavitāciju u.c. Tas pastiprina procedūru efektivitāti. Ir iespējams arī apvienot presoterapijas procedūru ar ietīšanu.

Procedūru kurss

Lai iegūtu vēlamo un ilgnoturīgo efektu, procedūru jāveic ne mazāk par 10 reizēm un jāatkārto 2 vai 3 reizes nedēļā. Pateicoties vairākiem seansiem, tiek novērots izteikts kosmētiskais efekts. Āda kļūst elastīgāka un tvirtāka, kājās tiek sajusts vieglums, samazinās celulīta pazīmes un uzlabojas kopējā pašsajūta.

Presoterapijas priekšrocības

Akcijas

Cenas

Cerri presso 30

Procedūra 30 min.

(vēders un kājas)

€21

Abonements uz 6 procedūrām

(vēders un kājas)

€105

126

Abonements uz 12 procedūrām

(vēders un kājas)

€210

252

Cerri presso 45

Procedūra 45 min.

(vēders un kājas)

€25

Abonements uz 6 procedūrām

(vēders un kājas)

€125

150

Abonements uz 12 procedūrām

(vēders un kājas)

€250

300

Ietīšanas

Problēmzonu ietīšana

€5-7

Kad veikt Cerri Presso procedūru

Dotā procedūra efektīva cīņā pret celulītu, varikozām vēnām, tūsku, kā arī tiek izmantota visu šo parādību profilaksei. Pateicoties hipoksijas samazināšanai audos, pakāpeniski samazinās “apelsīna mizas” izteiksmīgums. Pazūd redzamie virspusējie kapilāri, samazinās ķermeņa apjoms, āda kļūst tvirtāka un gludāka.

Kontrindikācijas:

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai

Pieteikties procedūrai