Cerri Presso Total Body

Cerri Presso Total Body ir aparāta limfodrenāžas masāža, kas normalizē organisma limfātiskās sistēmas darbību

Par procedūru

Sakarā ar atmosfēras spiediena pazemināšanos manšetēs, notiek asinsvadu paplašināšanās, tādējādi palielinot un uzlabojot asins plūsmu zemādas audos. Dotā metode izvada lieko šķidrumu un palīdz atjaunot ūdens līdzsvaru. Presoterapija uzlabo venozo asins cirkulāciju un palīdz aktivizēt vielmaiņas procesus tauku un ādas šūnās. Presoterapija palīdz izvadīt kaitīgās vielas no organisma ar limfu. Procedūra normalizē limfātiskās sistēmas darbību un starpšūnu šķidruma cirkulāciju, kā arī uzlabo ādas tvirtumu. Presoterapija veiksmīgi cīnās ar celulītu un aptaukošanos.

Kombinācija ar citām metodikām

Lai panāktu vēl efektīvāku rezultātu, presoterapiju var kombinēt ar citām anticelulīta, pretaptaukošanās, ķermeņa formas korekcijas, vai ādas atjaunošanas procedūrām. Piemēram, limfodrenāžas masāžu var labi apvienot ar aparāta metodikām, tādām kā vakuuma masāžu, RF liftingu, kavitāciju u.c. Tas pastiprina procedūru efektivitāti. Ir iespējams arī apvienot presoterapijas procedūru ar ietīšanu.

Procedūru kurss

Lai iegūtu vēlamo un ilgnoturīgo efektu, procedūru jāveic ne mazāk par 10 reizēm un jāatkārto 2 vai 3 reizes nedēļā. Pateicoties vairākiem seansiem, tiek novērots izteikts kosmētiskais efekts. Āda kļūst elastīgāka un tvirtāka, kājās tiek sajusts vieglums, samazinās celulīta pazīmes un uzlabojas kopējā pašsajūta.

Presoterapijas priekšrocības

Akcijas

Cenas

CERRI PRESSO 30

 • Procedūra 30 min. € 21

  (viss ķermenis)

 • Abonements uz 6 procedūrām € 105

  (viss ķermenis)

 • Abonements uz 12 procedūrām € 210

  (viss ķermenis)

CERRI PRESSO 45

 • Procedūra 45 min. € 25

  (viss ķermenis)

 • Abonements uz 6 procedūrām € 125

  (viss ķermenis)

 • Abonements uz 12 procedūrām € 250

  (viss ķermenis)

IETĪŠANAS

 • Problēmzonu ietīšana € 5-7

Kad veikt Cerri Presso procedūru

Dotā procedūra efektīva cīņā pret celulītu, varikozām vēnām, tūsku, kā arī tiek izmantota visu šo parādību profilaksei. Pateicoties hipoksijas samazināšanai audos, pakāpeniski samazinās “apelsīna mizas” izteiksmīgums. Pazūd redzamie virspusējie kapilāri, samazinās ķermeņa apjoms, āda kļūst tvirtāka un gludāka.

Kontrindikācijas:

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai