Mezoterapija

Mezoterapija ir ārstnieciskas vielas ievadīšanas metode zem ādas. Preparāta uzkrāšanās procesā rodas atjaunojošs un atjauninošs efekts ap injekcijas vietu.

Par procedūru

Speciālists katram pacientam individuāli izvēlas preparātus mezoterapijai (mezokokteiļus). Mūsu centra speciālisti savā darbā izmanto preparātus, kas aktīvi ietekmē ādas reģenerācijas un atjaunināšanās procesus – hialuronskābi, augu ekstraktus un mikroelementu, vitamīnu un aminoskābju kombinācijas.

Preparāts Venome Eyebag

Venome eyebag – preparātam ir unikāls sastāvs, kas maksimāli samazina ūdens nosprostojumu, kurš rodas deguna asaru rievas zonā, kā arī nodrošina pietiekamu mitrināšanu un ap acīm esošās zonas izgaismošanu. 

Sastāvs:

Cena

VENOME Eyebag - 1 ml

(iesakām 4–6 procedūru kursu)

€65

Preparāts RRS Eyes

Atjaunināšana ādai ap acīm. Dermāls implants, kas satur nestabilizētu hialuronskābi, kura paredzēta injekcijai zonā ap acīm. Ieteicams 25–35 gadus veciem pacientiem. Uzlabo kontūru zonai ap acīm – izlīdzina ādu, likvidē smalkās tīklveida krunciņas. Likvidē/samazina pietūkumu, tumšos lokus un “nogurušu acu” sindromu.

Sastāvs:
Galvenās aktīvās RRS HA Eyes sastāvdaļas ir hialuronskābe, antioksidanti un vitamīnu komplekss. Hialuronskābe, dziļi iekļūstot ar adatu, atjauno ādas ūdens līdzsvaru šūnu līmenī. Vitamīni palīdz regulēt dabiskos šūnu vielmaiņas ciklus, bet antioksidanti palīdz atjaunot bojātās biomolekulas un asinsriti.

Cena

RRS Eyes - 1,5 ml

(iesakām 1 procedūru ik pēc 2 nedēļām, kurss – 4 procedūras)

€65

Preparāts Venome Anti Age

Venome Anti Age sniedz kompleksu ādas kopšanu, aktīvi cīnoties ar novecošanās pazīmēm un palielinot ādas elastību, mitrināšanu un jauneklību. Šo preparātu ieteicams lietot gan jau esošo problēmu koriģēšanai, gan priekšlaicīgas ādas novecošanās profilaksei.

Sastāvs:

Cena

Venome Anti Age - 5 ml

(iesakām 4–6 procedūru kursu)

€109

Preparāts Venome Amber Hydro

Venome Amber Hydro ir stimulējoša procedūra ar ārkārtīgi progresīvu formulu. Pateicoties unikālai dzintarskābes (1%) un nesaistītas hialuronskābes (0,55%) kombinācijai, tā uzlabo ādas kvalitāti un struktūru, ievērojami paaugstinot mitrināšanas līmeni un maksimāli samazinot skābekļa brīvo radikāļu daudzumu, kas bojā lipīdus un olbaltumvielas, tostarp kolagēna un elastīna šķiedras, kuras izraisa ātrāku šūnu atmiršanu. Produkta sastāvs novērš ādas kroku un mīmikas grumbu veidošanos, dziļi mitrina, palielina ādas tvirtumu un elastību.

Komponenti aktivizē šūnu elpošanu un vielmaiņu, atjaunojot ādas funkcijas. Rezultātā āda ir vairāk mitrināta, gaišāka, elastīgāka un gludāka. Lietošanas zonas: seja, kakls, dekoltē, rokas, vēders, striju un rētu vietas.

Sastāvs:
Ūdens, dzintarskābe, nesaistīta augstas molekulmasas hialuronskābe un nātrija hidroksīds. Hialuronskābes un dzintarskābes kombinācija Venome Amber Hydro ir pierādījusi savu augsto efektivitāti ādas reģenerācijā un kolagēna atjaunošanā audos. Abas galvenās sastāvdaļas darbojas sinerģiski, lai neitralizētu hipoksiju un audu degradāciju, kā rezultātā āda kļūst vesela un mirdzoša.

Cena

Venome Amber Hydro - 3 ml

(iesakām 4–6 procedūras atkarībā no zonām)

€129

Mezoterapiju iesaka lietot šādos gadījumos

Kontrindikācijas:

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai

Pieteikties procedūrai