Mikroadatu terapija ‒ Frakcionētā mezoterapija

Mikroadatu terapija ir efektīva ādas atjaunošanas procedūra, kas ļauj novērst vairākas ādas nepilnības. Šo procedūru var piemērot sejai, ķermenim un galvas ādai.

Par procedūru

Mikroadatu terapija darbojas pēc akupunktūras principa. Mikrotraumu izraisīšana veicina paātrinātu reģenerāciju. Aktīvi tiek izstrādāts kolagēns un elastīns un aktivizējas ādas reģenerācija šūnu līmenī. Caur mikroskopiskiem caurdurumiem mezoterapijas produkts ātri iekļūst ādā un sāk iedarboties. Turklāt dermas bojājums ir tik neliels, ka redzamās sekas izzūd dažās stundās.

Frakcionētās mezoterapijas atjaunojošā un reģeneratīvā iedarbība ir saistīta gan ar mezokokteiļos esošajām aktīvajām vielām, gan ar mikroadatas dūrienu stimulējošo iedarbību. Šāda kontrolētā mikrotrauma aktivizē ādas dabiskos reģenerācijas mehānismus un pastiprina kolagēna sintēzi, tādējādi uzlabojas ādas tvirtums un izlīdzinās virspusējās grumbiņas. Āda iegūst veselīgu nokrāsu. Tekstūra kļūst gluda un vienmērīga. Paaugstinās ādas elastīgums. Pēc procedūru kursa nelielas rētas, rētaudi, pēcaknes stāvoklis un apdegumu pazīmes kļūst mazāk pamanāmas vai izzūd pavisam.

Lai risinātu specifiskākas problēmas, procedūras veikšanā izmanto produktus, kas ļauj novērst konkrēto problēmu, un, veicot frakcionēto mezoterapiju, produkts iekļūst ādā daudz dziļāk un vēlamā iedarbība tiek panākta ātrāk. 

Akcijas

Cenas

Uz doto brīdi spēkā ir 35% atlaide iepazīšanās procedūrai
Cenas norādītas ar atlaidi!

Seja

Iepazīšanās procedūra

€65

100

Frakcionētā mezoterapija

€100

Abonements uz 4 procedūrām

€260

400

Seja + Kakls + Dekoltē

Iepazīšanās procedūra

€95

125

Frakcionētā mezoterapija

€125

Abonements uz 4 procedūrām

€380

500

Kādas ir frakcionētās mezoterapijas priekšrocības

Frakcionētās mezoterapijas galvenā priekšrocība ir tā, ka kosmetologs terapeitiskā kokteiļa sastāvdaļas izvēlas katram pacientam individuāli. Lai komponentus apvienotu ideālā sastāvā, ārsts ņem vērā ādas īpatnības un esošās problēmas.

Lietošanas indikācijas

Atkarībā no risināmās problēmas mezoterapijas produkts tiek izvēlēts individuāli.

Ieteikumi

Pēc frakcionētās mezoterapijas praktiski nav rehabilitācijas perioda. Tāpēc ierosināto ieteikumu periods attiecas tikai uz pirmajām ‒ vienu divām ‒ dienām pēc seansa.

Uzreiz pēc procedūras dūrumu vietā var būt neliels apsārtums, kas pēc dažām stundām izzūd. Pacientiem ar vājiem asinsvadiem ir iespējamas hematomas un zilumi.

Tie ir tikai vispārīgi ieteikumi, kas ir piemēroti visiem bez izņēmuma. Mūsu speciālists sniegs katram pacientam individuālas konsultācijas par papildu aprūpi un ātras atveseļošanās pasākumiem pēc ārstēšanas.

Kontrindikācijas:

Preparāti

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai

Pieteikties procedūrai