PRX-T33 Terapija

PRX-T33 terapija ir ķīmiskais pīlings ādas atjaunošanai (revitalizācijai). Šo procedūru sauc par “biorevitalizāciju bez injekcijām”, bez rehabilitācijas!

Par procedūru

PRX-T33 ir izstrādāts Itālijas uzņēmumā “WiQo med”. Unikālais produkta sastāvs iedarbina ādas atjaunošanās un reģenerācijas procesus ‒ tas darbojas šūnu līmenī.

Lieliski piemērots visu vecumu ādai: gan jaunai ādai, lai novērstu pūtītes un to veidošanos, gan nobriedušai ādai, kas zaudē turgoru un tvirtumu un kurai ir pigmentācijas bojājumu pazīmes.

Šī procedūra ļauj saglabāt normālu dzīvesveidu ar minimālu rehabilitācijas periodu pat pacientiem ar jutīgu ādu.

Galvenā atšķirība starp PRX-T33 un citiem pīlinga veidiem: tam ir vairāk biostimulējoša, ne tik daudz eksfoliējoša iedarbība.

PRX T33 aktīvās sastāvdaļas:

  • 33% trihloretiķskābes šķīdums (iekļauts vairuma pīlinga līdzekļu sastāvā). Tam piemīt reģenerējoša iedarbība, tas veicina ādas atjaunošanos un, pateicoties pretiekaisuma iedarbībai, bloķē pūtīšu veidošanos. PRX T33 lietošana stimulē organisma kolagēna un elastīna sintēzi ‒ tas ir iedarbības mehānisma pamatā un nodrošina augstu procedūras efektivitāti;
  • Ūdeņraža pārskābe ‒ tai piemīt pretiekaisuma iedarbība, un tā pastiprina trihloretiķskābes iedarbību, mazinot ādas bojājumus, tādējādi atjaunošanās laiks pēc procedūras ir īsāks;
  • Kojskābe – uzlabo kopējo ādas krāsu, novērš vecuma plankumus, bloķē melanīna sintēzi, kas veicina vasarraibumu un vecuma plankumu veidošanos, novērš ādas rētaudu veidošanos.

Tas, ka pēc procedūras nav nekādu bojājumu, ļauj veikt PRX-T33 pat vasarā!

14 dienas pirms pīlinga veikšanas ir jāizvairās no jebkādām injekcijām un jāierobežo skrubju un mājās gatavotu pīlingu lietošana.

Akcijas

Cenas

Uz doto brīdi spēkā ir 35% atlaide iepazīšanās procedūrai
Cenas norādītas ar atlaidi!

Seja

Iepazīšanās procedūra

€65

100

PRX-T33 procedūra

€100

Abonements uz 4 procedūrām

€260

400

Seja + Kakls + Dekoltē

Iepazīšanās procedūra

€115

180

PRX-T33 procedūra

€180

Abonements uz 4 procedūrām

€460

720

PRX T33 pīlingu iesaka lietot šādos gadījumos

Pēc PRX T33 izmantošanas

Tūkstošiem sieviešu visā pasaulē jau ir izbaudījušas pīlinga PRX T33 priekšrocības

Ieteikumi

Kā rīkoties pēc PRX-T33 procedūras?

Kontrindikācijas:

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai

Pieteikties procedūrai