RF liftings / Ādas liftings Diamond Polar™

Unikāla ādas savilkšanas un atjaunošanas procedūra, kas izmanto dubultu radiofrekvenču un impulsa elektromagnētisko lauku iedarbību

Par RF liftingu

Arvien lielāku popularitāti iegūst neinvazīvas atjaunošanas un ādas savilkšanas procedūras ar maksimālu efektu, jo katra sieviete vēlas saglabāt savas ādas ārējo un iekšējo jaunību.

Sejas ādas radioviļņu liftings (RF liftings), atjauno reģeneratīvos un ādas atjaunošanas procesus. Āda tiek manāmi atjaunota, savilkta, uzlabojas sejas tonis.

RF liftings sildot vidējo dermas slāni, aktīvi ietekmē šūnas, izraisot reģeneratīvos procesus un stimulē kolagēna ražošanu. Uzlabojas limfas aizplūšana, pazūd pietūkums. RF liftings ne tikai savelk sejas ovālu, bet arī iznīcina nelielas tauku nogulsnes.

Dermas vidējais slānis, kas satur kolagēna un elastīna šķiedras un hialuronskābi, visvairāk ietekmē sejas karkasa un ādas elastības uzturēšanu. Fibroblastu darba aktivizēšana un rezultātā kolagēna un elastīna šķiedru ražošanas stimulēšana ļauj pagriezt pulksteni atpakaļ.

Diamond Polar TM darbojas, pamatojoties uz patentētu tehnoloģiju (MP)2. Tā būtiski atšķiras no daudzām atjaunošanas metodēm, jo rezultāts ir redzams jau pēc pirmās procedūras.

Multipolārs RF liftings

Pulsu elektromagnētiskie lauki

Kurss ilgst no četrām līdz septiņām procedūrām, ar 1 nedēļas intervālu starp procedūrām, pēc kura rezultāts tiek saglabāts uz ilgu laiku. Multipolāra RF sinerģijā ar impulsa magnētisko lauku – patentēta Venus Concept tehnoloģija!

Akcijas

Cenas

RF liftings diamond polar

Seja

€69

110

RF liftings diamond polar

Seja + Kakls + Dekoltē

€89

160

Indikācijas RF liftingam

RF liftinga priekšrocības

RF liftinga kontrindikācijas

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai

Pieteikties procedūrai