Nano frakcionētais RF liftings / Ādas remodelēšana

Unikāla neinvazīva procedūra ādas remodelēšanai, atjaunošanai un liftingam - NANOFRACTIONAL RF™

Par Nano frakcionēto RF liftingu

Nano frakcionētais RF liftings (NANOFRACTIONAL RF™) ar Venus Versa (Izraēla) ir visefektīvākā un drošākā procedūra pasaulē. Vismodernākā un inovatīvākā šobrīd pieejamā ādas atjaunošanas un liftinga procedūra.

Unikālā patentētā procedūra tiek veikta ar NANOFRACTIONAL RF™ aplikatoru, kas ir atbildīgs par radiofrekvenču (RF) iedarbību un ļauj sasniegt neticamus rezultātus. Nano frakcionētais RF liftings palielina ādas blīvumu, atgriež epidermai vienmērīgumu, atjauno ādu, savelk sejas ovālu, atjauno mirdzošu krāsu un ādas toni. Kā arī veido skaidru sejas kontūru, novērš augšējā plakstiņa pārkares un samazina gareniskās mīmiskās grumbas uz pieres. Procedūra ļauj visefektīvāk atjaunot sejas, kakla, dekoltē un roku ādu.
 

Nano frakcionētais RF liftings (NANOFRACTIONAL RF ™) ar Venus Versa – ādas atjaunošana, izmantojot radiofrekvenču starojumu. Radiofrekvences impulss nonāk ādas vidējā slānī, jo tajā iekļūst mazas nanoadatas. Ādas bojājumi ir minimāli. Nano frakcionētā RF liftinga procedūra uz Venus Versa aparāta ir maksimāli droša. Procedūra uzsāk spēcīgu kolagēna un elastīna ražošanas procesu, kas noved pie ādas tekstūras uzlabošanās, vienmērīgas sejas ādas. Tā palēnina novecošanās procesus, veicina ādas atjaunošanos, kā arī uzlabojo sejas kontūras.

Šīs metodes galvenā priekšrocība ir kontrolēta termiskā radiofrekvences iedarbība uz ādas audiem ar minimālu apkārtējo audu bojājumu un ļoti īsu rehabilitācijas periodu. Siltumenerģijas ietekme aktivizē fizioloģiskos dziedināšanas procesus, kas nodrošina pilnīgu atjaunošanos un atveseļošanos.

Nano frakcionētā RF iedarbība (NANOFRACTIONAL RF™) aktivizē visu sejas ādas slāņu atjaunošanas procesus.

Funkcija SMARTSCAN™ ļauj izmantot dažādas iestatījumu konfigurācijas un katram klientam individuāli izvēlēties iedarbības jaudu, kas ļauj līdz minimumam samazināt blakusparādību risku. Par cik ādas bojājumi ir minimāli, procedūra ir daudz komfortablāka, salīdzinot ar agresīvākām metodēm, ar minimālu rehabilitācijas periodu, un tajā pašā laikā ļauj sasniegt iespaidīgus rezultātus.

Procedūru kursa gaita vienmēr ir individuāla, taču maksimāla rezultāta sasniegšanai tas var ilgt no 3 līdz 6 procedūrām. Atkārtota procedūra tiek veikta ar 3 līdz 5 nedēļu intervālu. Tāpat Nano frakcionētais RF lieliski saderas ar tādām procedūrām kā fotoatjaunošana (IPL), frakcionētā mezoterapija, Diamond Polar TM RF termoliftings un klasiskās kopšanas procedūras.

Akcijas

Cenas

Seja

Nanofractional RF

€259

360

Abonements uz 3 procedūrām

€657

1080

Seja + Kakls + Dekoltē

Nanofractional RF

€289

450

Abonements uz 3 procedūrām

€747

1350

Efekti, kurus var sasniegt pēc Nano frakcionēto RF - liftinga procedūru kursa

Nano frakcionētā RF liftinga priekšrocības

Ieteikumi pēc procedūras un rehabilitācija

Kontrindikācijas Nano frakcionētam RF - liftingam

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai

Pieteikties procedūrai