Fototerapija / IPL terapija

Fototerapijas (IPL) procedūra ādas fotoatjaunošanai, pigmentācijas, zirnekļveidīgo vēnu, kuperozes un rosacejas novēršanai

Par IPL terapiju

Fototerapijas procedūra (IPL) ir viena no efektīvākajām un populārākajām procedūrām mūsu centrā, pateicoties unikālajai Izraēlas Venus Versa iekārtai.

Procedūras pamatā ir intensīva gaismas avota (IPL – Intence Pulsed Light) ietekme uz visiem epidermas slāņiem. Efekts tiek panākts, pateicoties viļņu impulsiem, kuru garums ir 580-1200 nm. Fototerapija, iekļūstot epidermas augšējā slānī, ļauj atbrīvoties no fotonovecošanās pazīmēm, rosacejas, zirnekļveidīgām vēnām, pigmentācijas, postaknes plankumiem, nokarenām, virspusējām un dziļām grumbām.

Fototerapija (IPL) ļoti labi saderās ar citām lāzera un aparātu metodēm.

Lielākajai daļai cilvēku pietiek ar 3-5 sesijām, lai iegūtu maksimālu labumu no fototerapijas. Pārtraukums starp sesijām parasti ir 3-6 nedēļas.

Rezultāts ir manāms jau pēc pirmās procedūras. Āda kļūst gluda, samazinās vecuma plankumu skaits, zirnekļveidīgas vēnas vairs nav tik pamanāmas.

Akcijas

Cenas IPL terapijai

Asinsvadi, Kuperoze, Rozacea, Eritema

Seja

€129

170

Dekoltē

€80

Seja + Kakls + Dekoltē

€320

Vaigi

€60

Vaigi + Deguns

€80

Deguns

€40

Atsevišķs plankums

€25

Zods

€50

Pigmentācija

Seja

€129

170

Dekoltē

€80

Seja + Kakls + Dekoltē

€320

Rokas delnas

€70

Piere

€60

Vaigi

€60

Atsevišķs plankums

€20-40

Zods

€50

Fotoatjaunošana​

Seja

€129

170

Kakls

€70

Dekoltē

€80

Seja + Kakls + Dekoltē

€199

320

Rokas delnas

€70

Fotoatjaunošana​ + Pigmentācija

Seja

€199

340

Fotoatjaunošana

Abonements uz 4 sejas procedūrām

Seja

€396

680

IPL fototerapijas procedūra atrisina tādas problēmas kā

Fotoatjaunošanas priekšrocības

Kā sagatavoties fototerapijas procedūrai?

Rekomendācijas

Rehabilitācija pēc fototerapijas

IPL fototerapija ir droša un saudzīga procedūra. Lai sasniegtu vislabākos rezultātus, jums jāievēro mūsu kosmetologu ieteikumi:

Kontrindikācijas IPL fototerapijas procedūrai

FAQ

Kā tiek veikta IPL fotoatjaunošanas procedūra?
IPL Fotoatjaunošanas procedūra tiek veikta tikai pēc konsultācijas, kuru pirms procedūras veiks mūsu centra speciālists, izvērtējot ādas bojājuma pakāpi un tās vispārējo stāvokli.
Turklāt konfigurācija tiek individuāli iestatīta katram klientam, ņemot vērā viņa problēmas. Procedūra ir nesāpīga un klientam droša.
Pirms IPL fotoatjaunošanas tiešas ietekmes, tiek lūgts aizvērt acis un uzvilkt īpašas aizsargbrilles. Pēc tam tiek uzklāts kontaktgēls un tiek veikta pati fotoatjaunošanas procedūra, iedarbības ilgums ir 15-20 minūtes atkarībā no apstrādes zonas.
Fotoatjaunošanas procedūras noslēgumā tiek uzklāts nomierinošs un aizsargājošs krēms un pēc procedūras tiek veikta konsultācija par ādas turpmāko kopšanu.
Vai IPL fototerapija ir sāpīga?
IPL fototerapijas procedūru klients panes viegli un ērti – pakļaujoties IPL, ir jūtams tikai siltums un, iespējams, neliela tirpšana. Arī klientiem ar paaugstinātu ādas jūtīgumu nav jāuztraucas, kosmetologam ir iespēja papildus izvēlēties piemērotākus iestatījumus.
Vai IPL fotoatjaunošana ir droša?
IPL fotoatjaunošanas procedūra klientam ir absolūti droša, ja tiek ievēroti nepieciešamie nosacījumi: drošības pasākumi (acu aizsardzība), kontrindikāciju ievērošana, kosmetologa vispārīgo ieteikumu ievērošana un procedūru grafiks.
Tikpat svarīgi ir ņemt vērā IPL fotoatjaunošanas procedūras saderību ar citām kosmētiskām procedūrām.
Kā sagatavoties IPL fototerapijai?
Īpaša sagatavošanās fototerapijas procedūrai nav nepieciešama, lai gan ir vairāki nosacījumi, kas jāievēro pirms procedūras.
Nedēļu pirms procedūras jāpārtrauc antibiotiku un retinoīdu lietošana, kā arī jāatturas no saules un sauļošanās 5 dienas pirms fototerapijas procedūras.
Ādas kopšana pēc fototerapijas procedūrām
Neskatoties uz to, ka fototerapijas procedūrai nav agresīvas ietekmes uz ādu un tai nav izteiktu pēcprocedūras blakņu, ir vairākas vadlīnijas, kas jāievēro pēc procedūras:
- Nedēļu pēc fototerapijas procedūras lietot nomierinošu krēmu.
- Izvairieties no agresīvas iedarbības uz ādu (pīlingi, skrubji, skābes saturošas kosmētikas lietošana, retinols) gan mājas kopšanā, gan kosmetologa kabinetā.
- Neapmeklējiet saunu, vannu, peldbaseinu 5 dienas pēc procedūras, kā arī izslēdziet jebkādu termisko ietekmi (apsildi) uz apstrādāto zonu.
- Visa procedūru kursa laikā lietojiet aizsargkrēmu SPF 50
Ko sagaidīt pēc IPL fototerapijas?
Pirmās 1-2 dienas pēc IPL fototerapijas var palielināties pigmenta plankumu krāsas intensitāte – tas ir normāli un nozīmē, ka procedūra tika veikta pareizi. Pēc IPL fototerapijas asinsvadu bojājumiem – zirnekļveidīgas vēnas izzūd vai nu uzreiz pēc fototerapijas procedūras, vai dažu dienu laikā pēc procedūras. Pēc IPL fotoatjaunošanas procedūras var novērot nelielu apsārtumu, kas izzudīs dažu stundu laikā pēc procedūras.

Pieteikties procedūrai online

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai