Biorevitalizācija

Procedūra, kuras mērķis ir uzlabot ādas kvalitāti. Tā ir preparātu ievadīšana epidermā, izmantojot ļoti tievu adatu.

About the treatment

Preparātu pamatā ir zemas koncentrācijas hialuronskābe. Ar biorevitalizāciju ādu var padarīt mitru un gludu, atbrīvoties no sīkām krunciņām, kā arī iedarbināt ādas reģenerācijas procesus.

Atjaunināšana ar biorevitalizāciju apgādā šūnas ar trūkstošajām vielām un aktivizē dabisko elastīna un kolagēna šķiedru izstrādāšanās procesu, kas nodrošina elastību. Pēc biorevitalizācijas kursa ievērojami palielinās iespējas saglabāt ādas jauneklību un tonusu, kā arī ievērojami izlīdzinās krunciņas. Metodikai ir labi rezultāti sievietēm no 25 gadu vecuma.

Centrā SkinPRO pieredzējis speciālists veiks apskati un konsultāciju, apkopos anamnēzi, izvēlēsies preparātu un nozīmēs kursu, lai sasniegtu visefektīvāko rezultātu.

Preparāts Neauvia Hydro Deluxe

Neauvia Hydro Deluxe piemīt liftinga efekts, tas paātrina audu atjaunošanos un koriģē seklās grumbas. Neauvia Hydro Deluxe galvenā sastāvdaļa ir īpaši attīrīta hialuronskābe, tāpēc preparāta galvenā farmakoloģiskā iedarbība ir ādas hidrobalansa atjaunošana un mitrināšana.

Biorevitalizāciju ar šo preparātu var veikt gan uz sejas, gan uz kakla, uz dekoltē, kā arī uz roku delnu virspuses. Turklāt to iesaka arī ādas hidrolipīdu apvalka atjaunošanai. Šis apvalks ir neredzama aizsargbarjera, kas bieži tiek bojāta ārējo faktoru negatīvās ietekmes, tostarp nepareizi izvēlētas kosmētikas dēļ.

Sastāvs:

Price

Neauvia Hydro Deluxe - 2,5 ml

(iesakām 3–4 procedūru kursu ik pēc divām nedēļām)

€159

Preparāts EJAL40

EJAL40 ir preparāts, kura pamatā ir jaunākās paaudzes hialuronskābe ar vidēju molekulmasu, kas radīta, lai atjaunotu šūnu iekšējās matricas (ECM) pamatstruktūru. Tādēļ šūnas, kas iesaistītas jaunu šķiedru reģenerācijas fāzē, atkal var izveidot dabiskus funkcionālus savienojumus. EJAL40 3 posmos tiek pievienota hialuronskābe ar dažādu molekulmasu. Tas nodrošina labāku elastību un ilgstošāku procedūras efektu.

Sastāvs:

Price

EJAL40 - 2 ml

(iesakām veikt 3 procedūras viena mēneša laikā ar 2 nedēļu intervālu)

€139

Preparāts Aquashine HA Br

Aquashine HA Br ir līdzeklis plānai jutīgai ādai, kas rada pretnovecošanas un liftinga efektu. Tā pamatā ir stabilizēta hialuronskābe, kuras kombinācija ar peptīdiem, vitamīniem un aminoskābēm ļauj produktu izmantot biorevitalizācijas un bioreparācijas procedūrām. Aquashine HA Br pieder ceturtās paaudzes injicējamo biorevitalizatoru klasei. Tam papildus liftingam un vispārējai pretnovecošanas iedarbībai ir arī depigmentējošs efekts ādas hiperpigmentācijas gadījumā, jo tas samazina melanīna sintēzi.

Sastāvs:

Price

Aquashine HA Br - 2 ml

(iesakām 3–4 procedūru kursus ar 4 nedēļu intervālu)

€149

Preparāts Kiara Reju PDRN

Kiara Reju ir hialurona filleris, kas nodrošina spēcīgu ādas mitrināšanu un veicina tās atjaunošanos. Efektīva dermas struktūras atjaunošana ir saistīta ne tikai ar hialuronskābes iedarbību, bet arī ar polinukleotīdiem un niacinamīdu, kuru mijiedarbība palīdz mitrināt dermu, palielinot tās tonusu, tvirtumu un elastību, kā arī samazinot grumbu parādīšanos un cīnoties ar vecuma izraisītām izmaiņām.

Price

Kiara Reju PDRN - 2,2 ml

(iesakām trīs procedūras ar 15 dienu intervālu)

€199

Preparāts Crystal Hydro PDRN

Crystal Hydro PDRN – spēcīgs pretnovecošanās biorevitalizators, kas nodrošina ādas mitrināšanu, paaugstinot tās tonusu un elastību. Preparāts ir spēcīgāko pretnovecošanas elementu – PDRN, hialuronskābes un niacinamīda – kombinācija. Kopā tie palielina ādas elastību un stiprina to, piešķirot sejai veselīgu mirdzumu.

Price

Crystal Hydro PDRN - 2,2 ml

(iesakām 3 procedūru kursu ar 15 dienu intervālu)

€199

Preparāts Geo Eyes II TM

Geo Eyes II TM ir polinukleotīdu gels, kas paredzēts redermalizācijas procedūrām ādai ap acīm. Pateicoties tajā esošajiem polinukleotīdiem, tas ir specifisks kolagēna un elastīna rekonstruktors, kā arī audu rekonstrukcijas stimulētājs.

Price

Geo Eyes II ™ - 1 ml

(iesakām 3 procedūras ik pēc 15 dienām)

€99

Contraindications

Need advice?

Fill out the form and we will contact you!