PRX-T33 терапия

PRX-T33 терапия – химический пилинг для омоложения (ревитализации) кожи. Эту процедуру называют «безъинекционной биоревитализацией», без реабилитации!

О процедуре

PRX-T33 ir izstrādāts Itālijas uzņēmumā “WiQo med”. Unikālais produkta sastāvs iedarbina ādas atjaunošanās un reģenerācijas procesus ‒ tas darbojas šūnu līmenī.

Идеально подходит для всех возрастных категорий, как для молодой кожи для борьбы и профилактики акне, так и для увядающей кожи, теряющей свой тургор и упругость с признаками фотоповреждения.

Данная процедура позволяет сохранить обычный образ жизни с минимальным реабилитационным периодом даже для пациентов с чувствительной кожей.

Galvenā atšķirība starp PRX-T33 un citiem pīlinga veidiem: tam ir vairāk biostimulējoša, ne tik daudz eksfoliējoša iedarbība.

Действующими компонентами PRX T33 являются:

  • 33% trihloretiķskābes šķīdums (iekļauts vairuma pīlinga līdzekļu sastāvā). Tam piemīt reģenerējoša iedarbība, tas veicina ādas atjaunošanos un, pateicoties pretiekaisuma iedarbībai, bloķē pūtīšu veidošanos. PRX T33 lietošana stimulē organisma kolagēna un elastīna sintēzi ‒ tas ir iedarbības mehānisma pamatā un nodrošina augstu procedūras efektivitāti;
  • Ūdeņraža pārskābe ‒ tai piemīt pretiekaisuma iedarbība, un tā pastiprina trihloretiķskābes iedarbību, mazinot ādas bojājumus, tādējādi atjaunošanās laiks pēc procedūras ir īsāks;
  • Kojskābe – uzlabo kopējo ādas krāsu, novērš vecuma plankumus, bloķē melanīna sintēzi, kas veicina vasarraibumu un vecuma plankumu veidošanos, novērš ādas rētaudu veidošanos.

Tas, ka pēc procedūras nav nekādu bojājumu, ļauj veikt PRX-T33 pat vasarā!

14 dienas pirms pīlinga veikšanas ir jāizvairās no jebkādām injekcijām un jāierobežo skrubju un mājās gatavotu pīlingu lietošana.

Акции

Цены

На данный момент действует 35% скидка на ознакомительную процедуру
Цены указаны со скидкой!

Лицо

Ознакомительная процедура

€65

100

Процедура PRX-T33

€100

Абонемент на 4 процедуры

€260

400

Лицо + Шея + Декольте

Ознакомительная процедура

€115

180

Процедура PRX-T33

€180

Абонемент на 4 процедуры

€460

720

Пилинг PRX T33 показан при наличии:

После использования PRX T33:

Тысячи женщин во всем мире уже успели оценить преимущества пилинга PRX T33:

Рекомендации

Что делать после процедуры PRX-T33?

Противопоказания:

Нужен совет?

Заполните форму и мы с Вами свяжемся!

Записаться на процедуру