Vakuuma-rotācijas masāža QSHAPE

Proceduras laikā tiek izmantota unikāla kombinētas iedarbības metode. Tā likvidē celulītu un veic neinvazīvu ķermeņa korekciju un modelēšanu

Par procedūru

Vakuuma-rotācijas masāža ar RF un LED iedarbību QShape ir īpaši efektīva ķermeņa figūras korekcijas metode. To lieto, lai likvidētu “apelsīna miziņu”, cīņā ar lokālo celulītu dažādās zonās, kā arī lai izveidotu skaistu siluetu. Procedūras unikālākā iezīme ir ādas stiprināšana, kura kļūst blīvāka un gludāka, jo tiek samazināts ļenganās un izstieptās ādas virsmas laukums

Kompleksa QShape procedūras iedarbība ievērojami pārspēj jebkādas manuālās masāžas tehnikas.

Vidēji kurss sastāv no 10-12 procedūrām ar intervālu no 4 līdz 7 dienām starp tām. Kurss tiek piemērots individuāli katram klientam. Pēc kursa iziešanas ieteicams veikt atbalstošās procedūras ar periodiskumu 1 reizi mēnesī.

Vakuuma-rotācijas masāža QShape ietver sevī:

Biopolāro RF – kas palīdz sasildīt audus, uzlabot asins piegādi un limfas plūsmu, paātrināt vielmaiņas procesus. Pēc procedūras mainās ķermeņa un sejas ādas tekstūra, tā kļūst elastīga un stingra, tiek pievilkta žokļa līnija. Sakarā ar to, ka no audiem tiek noņemts liekais ūdens, ādas pietūkums pazūd. Radioviļņu terapija dabiski stimulē kolagēna šķiedru kontrakciju, asinis labāk plūst uz visiem ādas audiem, izlīdzinās krokas un grumbas un nokarenās ādas vietas.

Vakuuma enerģiju lai samazinātu nevēlamus tauku nosēdumus, likvidētu celulītu un šķiedru nogulsnes ādā. Vakuuma iedarbība kopā ar rotācijas funkciju ir nepieciešama, lai stimulētu metabolismu šūnās, mazinātu pietūkumu, izvadītu toksīnus, kā arī atbrīvotos no muskuļu spazmām un sāpju sindroma. Saskaņā ar statistiku, vairāk nekā 90% sievietēm ir vērojams celulīts. Tās ir specifiskas sieviešu strukturālās izmaiņas taukaudos, kas ir ādas daļa, uz kuras izpaužas nelīdzenas virsmas parādīšanās. Kad āda sāk izskatīties neestētiski, palielinās zemādas taukaudi, uzkrājas toksīni, brīvie radikāļi un šķidruma pārpalikums, kā rezultātā tiek traucēta limfas attece. Tāpēc ir jāuzlabo vielmaiņa šūnu līmenī, jānovērš limfas sastrēgumi un jāuzlabo asinsrite. To veiksmīgi veic mūsu aparāts.

Rotācijas funkciju — nepieciešama, lai stimulētu šūnu metabolismu, mazinātu pietūkumu, izvadīdu toksīnus, atbrīvotos no muskuļu spazmām un sāpju sindroma.

LED gaismu (sarkanu un zilu) — uzsāk bioķīmiskos procesus ādā, stimulē kolagēna ražošanu, palielina elastību, cīnās ar baktērijām, izlīdzina ādas toni un izvada toksīnus

Fototerapijas pamatā ir 2 galvenie stimulējošie efekti:

Inovatīvs jaunums ir tas, ka aparāta uzgaļiem ir spēja ne tikai ietekmēt ādu ar vakuumu, RF un LED gaismu (zilu un sarkanu), bet arī veikt rotējošas kustības no 0 līdz 90 grādiem, kas uzlabo procedūras efektivitāti un klientam sniedz patīkamas sajūtas, kas ir salīdzināmas ar augstas kvalitātes manuālo masāžu.

Akcijas

Cenas

Uz doto brīdi spēkā ir unikāls piedāvājums iepazīšanās procedūrai
Cenas norādītas ar atlaidi!

QSHAPE

  • Iepazīšanās procedūra 45 min. € 29
  • Procedūra 45 min. € 42

    4-5 zonas uz izvēli - (Mugura, vēders, gūžas, sāni, rokas, gurni, stilbi)

  • Abonements uz 6 procedūrām € 228

    4-5 zonas uz izvēli - (Mugura, vēders, gūžas, sāni, rokas, gurni, stilbi)

  • Abonements uz 12 procedūrām € 420

    4-5 zonas uz izvēli - (Mugura, vēders, gūžas, sāni, rokas, gurni, stilbi)

Kādus efektus gaidīt no QShape procedūras?

Ķermenis

Rekomendācijas

Rekomendācijas, kas jāievēro kursa laikā:

Kontrindikācijas

QShape procedūru apmeklēt ir aizliegts, ja jums ir:

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai