Ādas liftings un atjaunošana

QSHAPE Face - vakuuma RF liftings ar LED terapiju sejai, kaklam un dekoltē zonai ir lieliska alternatīva agresīvām, invazīvām procedūrām.

Par procedūru

QSHAPE Face ir procedūra ar mērķtiecīgu sejas ādas atjaunošanas un liftinga efektu. Efekta pamatā ir kontrolēta ādas dziļo slāņu un zemādas tauku sildīšana ar radiofrekvences starojumu. Procedūrai ir ilgstoša atjaunojoša iedarbība. 

RF iedarbība veicina vielmaiņas procesus, stimulē kolagēna un elastīna ražošanu un aktivizē dabisko atjaunošanās procesu. Stimulējot dermas resursus, tiek iedarbināts ādas atjaunošanās un reģenerācijas process.

6‒12 procedūru kurss ļaus baudīt ilgstošus pozitīvus rezultātus: liftingu, sejas kontūras uzlabošanu un ādas atjaunošanu. Procedūras priekšrocība ir tā, ka nav atcelšanas sindroma. 

Veicot masāžu ar QSHAPE ierīci, uz ādu iedarbojas šādi enerģijas veidi:

 • Bipolāra RF audu sildīšanai, asins un limfas plūsmas uzlabošanai, vielmaiņas procesu paātrināšanai, ādas blīvuma un elastības palielināšanai;
 • Vakuuma iedarbība – paatrina limfriti, izvāda toksīnus un lieko šķidrumu no audiem, uzlabo vielmaiņas procesus;

 • Zilā un sarkanā LED iedarbība ir nepieciešama, lai iedarbinātu bioķīmiskos procesus ādā, palielinātu uzturvielu piegādi ādai un uzlabotu ādas krāsu un kvalitāti;

Akcijas

Cenas

Uz doto brīdi spēkā ir unikāls piedāvājums iepazīšanās procedūrai
Cenas norādītas ar atlaidi!

QSHAPE FACE

 • Iepazīšanās procedūra € 56

  Seja, kakls, dekoltē

 • QSHAPE Face procedūra € 80

  Seja, kakls, dekoltē

 • Abonements uz 6 procedūrām € 384

  Seja, kakls, dekoltē

Priekšrocības

Procedūra risina šādas problēmas:

Indikācijas

Ieteikumi

Ieteikumi pēc procedūras: pacients divas dienas nedrīkst apmeklēt saunu, karstu pirti, āra pludmali vai solāriju. Jāatturas arī no intensīvām fiziskām aktivitātēm.

Kontrindikācijas:

Nepieciešams padoms?

Aizpildiet veidlapu un mēs ar Jums sazināsimies!

Pieteikties procedūrai