FORMA RF Liftings

Viena no efektīvākām neinvazīvām procedūrām ādas pievilšanai, savelkamībai, liftingam

Par Forma RF liftingu

This sought-after procedure is a beauty secret among numerous international celebrities and is highly recommended before significant events.

Radioliftings ar FORMA INMODE ir efektīvākais ādas savilkšanas un atjaunošanas līdzeklis gan sejas iekšpusē, gan sejas virspusē. Sprauslās ir patentēta ACE “kustības” tehnoloģija, kas nodrošina ātru, vienmērīgu sildīšanu lielā dziļumā (ieskaitot hipodermu) un lielām ādas zonām, izmantojot terapeitisko maksimālo jaudu.

Ir pierādīts, ka paaugstinoties temperatūrai par 10 grādiem, taukaudi samazinās un lipolīzes ātrums palielinās 2 reizes. Sprauslā ir iebūvēts temperatūras mērīšanas sensors, kas ļauj speciālistam pilnībā kontrolēt ādas sildīšanas pakāpi, izvēloties sliekšņa vērtību no 38 līdz 43 grādiem.

Iebūvētā vadības sistēma ir aprīkota ar atgriezeniskās saites tehnoloģiju un automātiskās izslēgšanas funkciju, kas kopā nodrošina efektivitāti, drošību un komfortu. Radio pacelšana uz FORMA INMODE var veikt visu gadu! Sesiju skaits tiek izvēlēts individuāli.

Prices

FORMA RF LIFTINGS

  • Procedūra 1 st. € 89

    Face, Neck, Décolleté

FORMA RF LIFTINGS

  • Subscription for 6 treatments € 474 534

    Face, Neck, Décolleté

Indikācijas Forma RF liftingam

Forma RF liftinga priekšrocības

Forma RF liftinga kontrindikācijas

Need advice?

Fill out the form and we will contact you!